Zdrowie

Wyspecjalizowana implantoprotetyka stomatologiczna

Nowoczesna placówka dentystyczna w Katowicach – Citistom oferuje dużo usług dentystycznych, z dowolnych dyscyplin. W miejscu takim świadczony jest pełen zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu NFZ. Kiedy pacjenta interesuje korona porcelanowa to w gabinecie może oczekiwać też na leczenie jakie ma za zadanie nakładanie korony. Porcelanowa korona zęba jest wybraną z metod uzupełniania częściowych albo całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika kosztowna, aczkolwiek daje świetne efekty.

Zrobione z porcelany korony są trwałe, wyglądają bardzo naturalnie i zapewniają pacjentom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb albo tylko jego część. Przykładowo, gdy ząb jest przebarwiony albo jest ukruszony, koronę nakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeżeli chodzi o całkowitą utratę zęba, korona jest wtedy zamocowana na sztucznym korzeniu. W zależności od materiału z jakiego zrobiony jest implant, korony podzielone są na: przymocowane na podbudowie metalowej a także mocowane na cyrkonie. Kolor korony dobiera się do barwy zębów naturalnych, przy pomocy wzornika kolorów.

Dzięki temu wyglądają one potem jak naturalne zęby pacjenta. W gabinecie doświadczeni dentyści korzystają z najnowszych technologii leczenia, by móc pomagać chorym z brakiem uzębienia. Eksperci mają bogatą wiedzę z obrębu implantologii, a wszystkie usługi są bezbolesne. Chorzy wiedzą, że w gabinecie będą leczeni w jak najlepszych warunkach.

W trakcie pierwszej wizyty dentysta ustali spersonalizowany harmonogram leczenia. Tylko po akceptacji ze strony pacjenta rozpoczyna się leczenie. Będąc zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się właściwą decyzję. Stomatolodzy mają ogromną wiedzę oraz stale się kształcą. To oznacza, że chorzy mogą poczuć się bezpiecznie, ponieważ wdrożone są zasady jakie mają na celu zachować maksymalną sterylizację i oddziaływać na komfort pacjenta.