Zdrowie

Umiejętność uwodzenia – w jaki sposób kokietować damy?

Można być asem w każdej dziedzinie – wszystko zależy od predyspozycji i treningu. Sztuka uwodzenia kieruje się tym samym algorytmem. Trening czyni mistrza, w następstwie tego prosty proces myślowy oparty na logice sugeruje, iż im więcej randek, tym większa szansa na uznanie. Innymi słowy im znacznie więcej randkujemy, tym stajemy się lepsi w sztuce uwodzenia.

Nie wolno jednoznacznie zatwierdzić ani obalić tej tezy, ponieważ wszystko zależy od skłonności, charakteru i szczęścia rzeczowej osoby aspirującej na mistrza uwodzenia. Mówiąc precyzyjniej – parę udanych randek daje ogólny obraz tego, co jest atutem delikwenta. W związku z tym rośnie autokrytyka, wiara we personalizowane możliwości oraz przychylne nastawienie do randek. W następstwie pojawia się błyskotliwy humor oraz znika wszystek stres, co niewątpliwie podnosi jakość randki. Z drugiej zaś witryny wiemy bezbłędnie, że parę nietrafionych randek z rzędu podcina skrzydła.

Z jakąkolwiek kolejną poziom stresu dojrzewa proporcjonalnie do obniżania się pewności siebie, co z kolei zapewnia klapę kolejnej randki. A w jaki sposób uwieść byłą? To już oddzielny temat – zajrzyj na jak odzyskać byłą, a dowiesz się więcej. Najgorsze jest to, że sztuka uwodzenia jest wybitnie nielogiczną nauką. Dzieje się tak naturalnie za sprawą czynnika ludzkiego. Czarowanie w założeniu jest oddziaływaniem jednej osoby na emocje drugiej, z podejściem na wywieranie przydatnego wpływu na relacje między tymi figurami. W związku z tym nie da się określić i spisać ogólnych zasad oraz rad dotyczących uwodzenia, albowiem te najzwyczajniej w świecie nie istnieją, tak samo jak nie istnieją dwie osoby o izomorficznym guście, wyglądzie oraz charakterze.

Dosyć łatwo to wytłumaczyć na przykładzie. Weźmy na celownik naszego adepta sztuki uwodzenia oraz zbierzmy wszystkie pozytywnie odebrane zachowania na randce ze stereotypową, grzeczną dziewczyną z porządnego domu. Przyjazd po nią – punkt dla nas. Kwiaty dla niej i jej mamy – kolejny punkt. Ciastka w intymnej kawiarni – następny punkt. Rozmowa o sztuce, poezji oraz tańcu towarzyskim – kolejne kilka. Wolno tak wymieniać przez długi czas. Zastanówmy się, jakim sposobem zadziałałyby te przetestowane sztuczki na randce z uwolnioną i sfiksowaną imprezowiczką.