Zdrowie

Profil chorych, jacy zgłaszają się do ortopedów w placówce Sports Medic

Profesjonalne świadczenia medyczne z dziedziny ortopedii w Sports Medic to opcja w katalogu placówki medycznej na jaką bardzo często decydują się pacjenci. Ortopedia Wrocław jest tutaj realizowana na najwyższym poziomie. Głównie odbywa się diagnozowanie i terapia chorób narządu ruchu, jakie dotyczą stawów, mięśni oraz kości.

Doświadczeni ortopedzi zajmują się poprawą wad postawy, terapią wad rozwojowych, związanych z układem ruchu oraz przywracaniem go do pełnej sprawności. Dotyczy to na równi dzieci oraz dorosłych. W placówce stosowane są innowacyjne techniki leczenia i pacjenci mogą cieszyć się doskonałymi rezultatami leczenia. W zależności od przypadku, wykorzystywane są tak samo metody inwazyjne, jak i w mniejszym stopniu inwazyjne. Ortopedzi wiedzą, jak istotne jest kompleksowe podejście do pacjenta.

Z tego powodu, o ile będzie to niezbędne, skierują go na konsultację do specjalistów z innych dziedzin. Doświadczeni lekarze podnoszą własne kwalifikacje i nie jest dla nich skomplikowane zajmowanie się wyjątkowo skomplikowanymi przypadkami. W Sports Medic realizowane są zabiegi chirurgiczne dotyczące chirurgii urazowej.

Inne części oferty to: konsultacje telefoniczne, konsultacje specjalistyczne w zakresie ortopedii sportowej, zabiegi chirurgiczne kolan, barku, ręki, stawu skokowego, stopy, badanie ultrasonograficzne narządu ruchu, kompletna diagnoza oraz wdrożenie spersonalizowanego procesu usprawnienia narządu ruchu, leczenie chorób z użyciem osocza bogatopłytkowego, leczenie z zastosowaniem IPRF, diagnostyka i leczenie wrodzonych i rozwojowych wad stawów biodrowych, badania preluksacyjne dzieci i niemowląt, jak i dostosowanie ortez, stabilizatorów, kul i pasów. Kiedy ktoś skarży się na choroby narządu ruchu to powinien umówić się na konsultację. Indywidualnie przygotowany harmonogram leczenia przynosi doskonałe rezultaty. Nie jest znaczące, jak uciążliwy jest przypadek, można oczekiwać na profesjonalną pomoc medyczną.