Zdrowie

Możliwości, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus

Opcje, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są nie do podważenia. Badanie to pozwoli wykrywać sporą gamę zaburzeń i wad płodu już od dziesiątego tygodnia ciąży. Badanie to wlicza się do nad wyraz precyzyjnych, wobec czego jego wykrywalność wyznacza się na poziomie 99%. W placówce Blumedica test nifty poznań dostępny jest w trzech formach: BASIC, STANDARD a także PLUS. Różnią się one między sobą obszarem wykrytych wad. W zależności od tego, jakie badanie jest zrobione, na takie również zaburzenia będzie wskazywać. Ich dokładny opis znajduje się na stronie www.

Test prenatalny NIFTY ceniony jest za precyzję pomiaru oraz za to, że jest kompleksowy i nieinwazyjny. To badanie genetyczne rekomendowane jest przyszłym mamom, a zwłaszcza takim, które mają 35 lat i więcej, o ile badanie przesiewowe ukazało u nich duże ryzyko pojawienia się aneuploidii, a także u takich kobiet które miały potwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie albo w rodzinie. Warto mieć świadomość tego, że zaburzenia genetyczne mogą występować w każdej ciąży.

Z tego względu też podany test jest rekomendowany wszystkim kobietom, niezależnie od wieku i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma wątpliwości co do testu może kontaktować się z obsługą centrum medycznego oraz zapisać na test. Cennik za test podany jest na stronie www. Badanie jakim jest test NIFTY zazwyczaj jest stresujące dla pacjentki, aczkolwiek wtedy gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powody tylko do usatysfakcjonowania. Centrum z Poznania ma specjalizację w prowadzeniu ciąż, również tych z zagrożeniem. Interdyscyplinarna pomoc ginekologiczna wynika z tego, że ginekolodzy ciągle podwyższają umiejętności.

Testy genetyczne dla kobiet ciężarnych są przeprowadzane dokładnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają gwarancję, że będą wzorowo otoczone troską. Wiadomości na temat testu oraz wiadomości organizacyjne podane są na witrynie placówki.