Uroda

Makijaż permanentny oczu oferowany w London Esthetics

Makijaż permanentny oczu oferowany w London Esthetics zalicza się do podstawowych świadczeń z obrębu mikropigmentacji. Z uwagi na to że oczy to centralny punkt na twarzy, dobrze będzie je podkreślić dokładnie wyrysowanym konturem. To polecane zwłaszcza dla takich pań, które standardowo nie chciałyby poświęcić czasu na nałożenie eyelinera. Naturalne zaznaczenie górnej oraz dolnej powieki powoduje, że oczy będą o wiele bardziej wyraziste. Klientki mają możliwość również zdecydować się na grubą kreskę, w zależności od upodobań. Wówczas można pozbywać się nierównych linii. Zabieg taki jak makijaż permanentny oczu wykonany jest przez doświadczonych ekspertów. Nie wywołuje on bólu i nie jest powiązany z dużą ingerencją, wobec czego nie trzeba brać wolnego w pracy oraz przejmować się powikłaniami. Kompletne zagojenie następuje do paru dni i wówczas też pigment nabierze trwałego wybarwienia.

Makijaż permanentny kreski oka jest polecany zwłaszcza takim osobom, które będą zmagać się z wrażliwą skórą lub też na co dzień z pewnych przesłanek nie mogą zastosować tradycyjnych preparatów przeznaczonych do zrobienia make upu. Zabieg sprawdza się także u pań, które uprawiają sport, pływają lub też wykonują inne aktywności, jakie mogą wywołać rozmywanie się klasycznego makijażu.

Każda osoba interesująca się podanym zabiegiem zobowiązana jest wpisać się na pierwszą konsultację. Na Posiłkując się rozmową z klientką, ekspert dobierze rozwiązanie odpowiednie do jej typu skóry. Pierwsza wizyta zabiegowa potrwa około dwóch godzin. Poza rozmową i zabiegiem udzielone są informacje na temat gojenia i opieki po zabiegu.

Specjalista namaluje kształt eyelinera, wskazując na wybarwienie, grubość oraz typ pociągnięcia. Po uzgodnieniu i zaakceptowaniu kształtu będzie miało miejsce wykonanie. Każdy z etapów zabiegu będzie udokumentowany na fotografii. Klientka zostanie również informowana o tym, że po około 4 do sześciu tygodni powinna zjawić się na dopigmentowaniu. Po makijażu permanentnym oczu powieki mogą być lekko zaczerwienione. Niektóre pacjentki poczują też dyskomfort, o ile pojawi się niewielka opuchlizna. W większości wypadków jednak można wrócić do klasycznych czynności jeszcze takiego samego dnia. Kompletne utrwalenie pigmentacji zajmie parę tygodni.