Kobieta

Liposukcja – najczęściej wybierane przez pacjentów metody

O zabiegu liposukcji zapewne okazję miał słyszeć każdy, kto chociaż odrobinę jest zainteresowany medycyną estetyczną. Wprawdzie wielu osobom kojarzyć się ona będzie z inwazyjnym i niosącym ryzyko jakiś powikłań klasycznym zabiegiem, lecz obecnie stosuje się nowoczesne metody.

Wielu informacji na ten temat można się dowiedzieć po wpisaniu w wyszukiwarce słów szkolenie z przeszczepu tłuszczu i sprawdzeniu otrzymanych rezultatów. Aktualnie panie wybierają coraz chętniej liposukcję ultradźwiękową, która nie tylko jest skuteczna, ale też i całkiem bezpieczna. Poza tym poprzez wykorzystanie fal ultradźwiękowych staje się ujędrniona i napięta.

Jeszcze więcej efektów zapewnia liposukcja robiona za pomocą lasera. Przy tej metodzie laserowy promień rozbija komórki tłuszczowe i robi z nich zawiesinę, którą następnie można ściągnąć przez niewielkie nacięcie. Dzięki tym metodom zabiegi odsysające tłuszcz są znacznie wygodniejsze niż kiedyś, a w celu znalezienia dodatkowych wiadomości wpisać można w oknie wyszukiwarki hasło odsysanie tłuszczu i przeglądnąć to co się otrzyma.