Zdrowie

Klinika medycyny estetycznej Iwony Jamroży, działająca w Lublinie

Terapia odmładzająca, wykonywana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży daje świetne efekty. Profilaktyczne zabiegi sprawdzają się świetnie w przypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do odnowy dochodzi za sprawą PRP, bazującej na stymulacji czynników wzrostu zawartych w specyfiku PRP. Umieszczone są w nim też leukocyty, wykazujące działanie antybakteryjne i podwyższające odpowiedź immunologiczną tkanek.

Zaaplikowanie PRP sprawia, że dochodzi do mocnej odbudowy tkanki skórnej we wszystkich jej warstwach. Jednocześnie polepsza się jędrność, gładkość, koloryt i stan naskórka. Czynniki wzrostu wpływają na: rozwój komórek macierzystych, wzrost syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz utworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Idealnie sprawdza się to na takich fragmentach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Szczegółowy opis wszystkich zabiegów z takiej dziedziny umieszczony jest na witrynie gabinetu. Jego właścicielka również udziela odpowiedzi w temacie zabiegu, a po skonsultowaniu się z klientką w gabinecie decyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można także korzystać z pozostałych technik takich jak zabiegi odmładzające, a o tym, jakie przynoszą one rezultaty można czytać pod linkiem https://www.iwonajamrozy.com i od razu rezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma sporo rekomendacji. Opłaca się tu zgłosić, gdy chce się zadbać o swój wygląd. Specjaliści podejmują się: usuwania zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z użyciem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są dokładnie opisane i można sprawdzić, z jakiego sprzętu korzystają lekarze do ich przeprowadzenia.